Bengt Lindström

Bengt Lindström
Bengt Lindström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 70/250, färglitografi, bladmått ca 53x74 cm

Något gulnat i marginaler

316955

2015-06-18