Cristos Gianakos objekt

Cristos Gianakos objekt
Cristos Gianakos objekt
Cristos Gianakos objekt
Cristos Gianakos objekt
Cristos Gianakos objekt
Cristos Gianakos objekt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CRISTOS GIANAKOS (USA, född 1934): Ramp,
signerad och daterad C. Gianakos 3.9.82, trä, metall, höjd 18, 18x13 cm

316958

2015-06-18