Soffgrupp i engelsk stil
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr., 1900-tal, bestående av: 1 par fåtöljer, soffa, engelsk stil, djuphäftade ryggar, ljusbrunt skinn, pärlspikning, sitthöjd ca 38 cm
Slitage, ytskador, en plymå med skador
316991
2015-06-18