Soffgrupp i engelsk stil

Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil
Soffgrupp i engelsk stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 dlr., 1900-tal, bestående av: 1 par fåtöljer, soffa, engelsk stil, djuphäftade ryggar, ljusbrunt skinn, pärlspikning, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, ytskador, en plymå med skador

316991

2015-06-18