Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-tal, engelsk stil, djuphäftad rygg, mörktbrunt skinn, pärlspikning, på hjultrissor, justerbar
Smärre ytskador, sittplymån med slitage
316993
2015-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här