Engelsk kontorsstol

Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol
Engelsk kontorsstol

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-tal, engelsk stil, djuphäftad rygg, mörktbrunt skinn, pärlspikning, på hjultrissor, justerbar

Smärre ytskador, sittplymån med slitage

316993

2015-06-18