Lampa Holland

Lampa Holland
Lampa Holland
Lampa Holland
Lampa Holland
Lampa Holland
Lampa Holland
Lampa Holland
Lampa Holland

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, för 2 ljuspunkter, 17/1800-tal, Holland, omgjord fajansvas, med sockel i mässing, polykrom dekor av figurscener och blommor, höjd inkl skärm ca 109 cm

Buksslitage

317000

2015-06-18