Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, för 2 ljuspunkter, 17/1800-tal, Holland, omgjord fajansvas, med sockel i mässing, polykrom dekor av figurscener och blommor, höjd inkl skärm ca 109 cm
Buksslitage
317000
2015-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här