Kopp Japan

Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan
Kopp Japan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPP, porslin, Japan, 1800-tal, satsuma, dekor av kvinnofigur och blomsterslingor, längd ca 21 cm

Sprickor, nagg, koppens kant med lagning

317017

2015-06-19