Paul Sormani skrivbord
Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PAUL SORMANI, skrivbord, Louis XV-stil, profilerad skiva samt beslag i förgylld mässing, fanérad i valnöt, låset märkt P Sormani Paris 10 rue Charlot, skiva i läder, höjd 75, 95x51 cm
Fanérskador och slitage, löst beslag till låda medföljer
317025
2015-06-18