Paul Sormani skrivbord

Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord
Paul Sormani skrivbord

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PAUL SORMANI, skrivbord, Louis XV-stil, profilerad skiva samt beslag i förgylld mässing, fanérad i valnöt, låset märkt P Sormani Paris 10 rue Charlot, skiva i läder, höjd 75, 95x51 cm

Fanérskador och slitage, löst beslag till låda medföljer

317025

2015-06-18