Vladimir Velickovic litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935), (2): Naissance 1 och 3, signerade, daterade och numrerade Velickovic 1973, 43/90, färgserigrafi med collage, bladstorlek 80x79 cm, oramade

317029

2015-06-18