Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935), (2): Naissance 1 och 3, signerade, daterade och numrerade Velickovic 1973, 43/90, färgserigrafi med collage, bladstorlek 80x79 cm, oramade
317029
2015-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här