Wojcieh Dlugosz oljemålning

Wojcieh Dlugosz oljemålning
Wojcieh Dlugosz oljemålning
Wojcieh Dlugosz oljemålning
Wojcieh Dlugosz oljemålning
Wojcieh Dlugosz oljemålning
Wojcieh Dlugosz oljemålning
Wojcieh Dlugosz oljemålning
Wojcieh Dlugosz oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WOJCIEH DLUGOSZ (Polen, född 1924): "I rymden", momogramsignerad WD, olja på duk, ca 60 x 75 cm

Medföljande bok finns att avhämta vid Utlämningen

317044

2015-06-19