Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL MOMEN (född 1935): Träd, signerad och daterad Momen -70?, PT 17/18, färglitografi, ca 45 x 65 cm
Häfte medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen
317049
2015-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här