Karl Momen färglitografi

Karl Momen färglitografi
Karl Momen färglitografi
Karl Momen färglitografi
Karl Momen färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Träd, signerad och daterad Momen -70?, PT 17/18, färglitografi, ca 45 x 65 cm

Häfte medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen

317049

2015-06-19