Karl Momen färglitografi
2015-06-19
317049
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL MOMEN (född 1935): Träd, signerad och daterad Momen -70?, PT 17/18, färglitografi, ca 45 x 65 cm
Häfte medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen