Birger Ljungqvist oljemålning

Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1942, olja på pannå, 34x23 cm

317050

2015-06-18