Curt Clemens pastell

Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Kvinnoporträtt, signerad Clemens och daterad 1943, pastell, 47x62 cm

317055

2015-06-18