Vladimir Velickovic 4 serigrafier
2015-06-18
317056
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935):, (4): Kompositioner, signerade och numrerade, bladstorlek 57x88 - 75x108 cm