Anthony O´Carroll två etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANTHONY O´CARROLL (Irland, född 1942), (2): The Journey / The Third Light, signerade och numrerade O´Carroll 1971, 3/40, 12/40, bladstorlek 62x62 cm

317073

2015-06-18