P O Ultvedt litografi

P O Ultvedt litografi
P O Ultvedt litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Sommarväg, signerad P.O. Ultvedt, 10/55, färglitografi, bildmått 31x39 cm

317081

2015-06-19