Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BESTICK, 5 dlr, silver, Danmark, varav 2 skedar modell Pyramid samt brevkniv, Georg Jensen, 2 matskedar 1800-tal, vikt ca 220 g
Brevkniv samt matskedar med gravyr, slitage
317092
2015-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här