Bestick bl a Georg Jensen

Bestick bl a Georg Jensen
Bestick bl a Georg Jensen
Bestick bl a Georg Jensen
Bestick bl a Georg Jensen
Bestick bl a Georg Jensen
Bestick bl a Georg Jensen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICK, 5 dlr, silver, Danmark, varav 2 skedar modell Pyramid samt brevkniv, Georg Jensen, 2 matskedar 1800-tal, vikt ca 220 g

Brevkniv samt matskedar med gravyr, slitage

317092

2015-06-20