Gräddkannor silver
2015-06-20
317095
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNOR, 3 st, silver, 1800/1900-tal, rokokostil, bl. a AG Dufva Stockholm 1929, höjd 12-16,5 cm, vikt ca 500 g
En med inskription , smärre bucklor