Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MOCCASKEDAR, 9+12+5+5 st, KAFFESKEDAR, 5 st., SKEDAR, 7 st, udda, silver, vikt ca 470 g

Delvis med monogram, slitage och repor

317096

2015-06-20