Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MOCCASKEDAR, 9+12+5+5 st, KAFFESKEDAR, 5 st., SKEDAR, 7 st, udda, silver, vikt ca 470 g
Delvis med monogram, slitage och repor
317096
2015-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här