Miniatyrtavlor Hjalmar Westerberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJALMAR WESTERBERG(1800-tal) 2 st, Miniatyrtavlor, månskenslandskap med vattendrag, en signerad Hj Westerberg, ca 10x6,5 cm

Revor, uppklistrade

317100

2015-06-20