Claude Weisbuch färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE WEISBUCH (född 1927), (2): Kompositioner, signerad och numrerade 123/225, 221/320, färglitografi, 43x59, 55x76, oramade

317113

2015-06-18