Grafiska blad 2 st. Di Rosa och Takis
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERVÉ DI ROSA (född 1959): Le Baiser, signerad Di Rosa -91, 34/99, etsning, bladstorlek 58x46 cm
VASSILAKIS TAKIS (född 1925): Telelumiere No. 5, signerad Takis, XLV/L, färglitografi på japanpapper, bladstorlek 75x53 cm
317146
2015-06-23