Anders Fogelin Charles Sjöholm litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄRGLITOGRAFIER, 2 st., Anders Fogelin respektive Charles Sjöholm, signerade och numrerade, bladstorlek 53x61 / 56x69 cm, oramade

317147

2015-06-23