Soffa 1900-talets andra hälft

Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i klädsel från GP & J Bakers "Lotus", svarvade kulfötter, längd ca 220 cm

Bruksslitage, fläckar

317164

2015-06-19