Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i klädsel från GP & J Bakers "Lotus", svarvade kulfötter, längd ca 220 cm
Bruksslitage, fläckar
317164
2015-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här