Soffbord England

Soffbord England
Soffbord England
Soffbord England
Soffbord England

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, fotavslut i form av lejontassar i patinerad metall, höjd ca 56, 128x36 cm

Smärre ytskador

317169

2015-06-19