Bord England

Bord England
Bord England
Bord England
Bord England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, bordsskivorna klädda i grönt skinn, patinerade metallbeslag, låda i sargen, höjd ca 62, diameter 45

Ytskador, dragringar saknas

317170

2015-06-19