Satsbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, bordsskivorna klädda i grönt skinn, meföljande glasskivor, höjd ca 56, 54x42 cm

Ytskador, ett ben med spricka, en glasskiva med mindre hörnskada

317174

2015-06-19