Satsbord 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, bordsskivorna klädda i grönt skinn, meföljande glasskivor, höjd ca 56, 54x42 cm
Ytskador, ett ben med spricka, en glasskiva med mindre hörnskada
317174
2015-06-19