Byrå med stenskiva sengustaviansk stil
2015-06-19
317183
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, med huggen stenskiva, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag, fotavslut och listverk i mässing, höjd ca 85, 90x47 cm, nyckel finns
Bruksslitage