Vitrinskåp England
2015-06-20
317206
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, för hörn, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 190, bredd 80 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage