Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ETAGEBORD, 1900-talets andra hälft, bronserad stomme , hyllplan i sten, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 66, 64x34
Bruksslitage, smärre färgbortfall
317210
2015-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här