Klaffbord England

Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLAFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, låda i sargen, patinerade beslag, fotavslut i form av lejontassar med hjultrissor, höjd ca 52, 47x37 cm

Smärre ytskador

317216

2015-06-20