Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KLAFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, låda i sargen, patinerade beslag, fotavslut i form av lejontassar med hjultrissor, höjd ca 52, 47x37 cm
Smärre ytskador
317216
2015-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här