Skåp 1940-tal

Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, 2-delat, 1940-tal, Lundqvist Inredningar, fanérat i bonad björk, nyckelbussningar och beslag i mässing, 23 hyllplan, höjd ca 220, 238x37 cm, nycklar finns

Slitage

317221

2015-06-20