Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKSKÅP, 2-delat, 1940-tal, Lundqvist Inredningar, fanérat i bonad björk, nyckelbussningar och beslag i mässing, 23 hyllplan, höjd ca 220, 238x37 cm, nycklar finns
Slitage
317221
2015-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här