Edward Pierzynski oljemålning

Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDWARD PIERZYNSKI (född 1922): Slädekipage, signerad E. Pierzynski, olja på duk, ca 60 x 91 cm

317225

2015-06-20