INGER PERSSON, Rörstrand, Kvinnliga formgivare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGER PERSSON, skulptur, Rörstrand 1960-tal, stengods, dekor i blått av geometriska mönster, signerade R SWEDEN IP UNIK, höjd ca 30,5 cm

317235

2015-09-12