Olle Lindgren oljemålning
Closed
2015-06-20
317240
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OLLE LINDGREN (född 1930): "Fåglar", monogramsignerad OL, daterad 71 a tergo, olja på duk, ca 42x60 cm