Ragnar Johansson oljemålning

Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Komposition, monogramsignerad RJ., olja på duk, ca 34x55 cm

317246

2015-06-20