Bertil Herlow-Svensson
2015-08-23
317250
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Konstruktion, bemålat stål, 67 cm
Sommarutställning Nybrogatan 32
Ytslitage, nagg