Stolar 4 st

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 19/2000-tal, kromad benställning, rött skinn, sitthöjd 45 cm

Slitage

317252

2015-06-19