Dockskåp Nk.s Diversehandel
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DOCKSKÅP, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, "Nk.s Diversehandel, bemålat trä, höjd 29, 29x49 cm
Kuntoraportti
Slitage
317280
Päivämäärä:
2015-06-20