Dockskåp Nk.s Diversehandel

Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel
Dockskåp Nk.s Diversehandel

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

DOCKSKÅP, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, "Nk.s Diversehandel, bemålat trä, höjd 29, 29x49 cm

Kuntoraportti

Slitage

317280

Päivämäärä:

2015-06-20