Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1960-tal, med 2 lådor, lövträ, höjd 74, 75x45 cm
smärre ytskador, fläckar
317289
2015-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här