Tevagn

Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, med 2 lådor, lövträ, höjd 74, 75x45 cm

smärre ytskador, fläckar

317289

2015-06-20