Gunnar Mauritz Widforss akvarell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (1879-1934): Riddarholmen, signerad o daterad Widforss 1916?, akvarell, ca 21 x 48 cm

317318

2015-06-20