Gunnar Mauritz Widforss akvarell
2015-06-20
317318
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (1879-1934): Riddarholmen, signerad o daterad Widforss 1916?, akvarell, ca 21 x 48 cm