Anders Fogelin litografi

Anders Fogelin litografi
Anders Fogelin litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Kustmotiv med båt, signerad och daterad Anders Fogelin 1976, 222/260, färglitografi, bladmått 56,5x61 cm

317321

2015-06-20