Tennljustsakar och spegel

Tennljustsakar och spegel
Tennljustsakar och spegel
Tennljustsakar och spegel
Tennljustsakar och spegel
Tennljustsakar och spegel
Tennljustsakar och spegel
Tennljustsakar och spegel
Tennljustsakar och spegel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, art deco, tenn, ca 47x28 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, Art Deco, 1930/40-tal, C G Hallberg, höjd ca 16 cm

Bruksslitage, folienring med smärre skada

317323

2015-06-20