Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, art deco, tenn, ca 47x28 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, Art Deco, 1930/40-tal, C G Hallberg, höjd ca 16 cm
Bruksslitage, folienring med smärre skada
317323
2015-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här