Blommande landskap med sjö oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blommande landskap med sjö, signerad Ewa Kukacha, olja på ca 47 x 37 cm

317334

2015-06-21