Albert Berg oljemålning

Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERG BERG (1832-1916): Bergslandskap med figurer, signerad o daterad Alb Berg 1863, olja på papp, ca 36 x 30 cm

317335

2015-06-21