Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGRELIEF, medaljong i gips efter Sergel, föreställande Gustav III, diameter 68 cm
Slitage och nagg
317359
2015-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här