Väggreleif med motiv av Gustav III

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGRELIEF, medaljong i gips efter Sergel, föreställande Gustav III, diameter 68 cm

Slitage och nagg

317359

2015-06-21