Månskenslampa 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets andra hälft, stomme i mässing, vit glaskupa med polykrom dekor av figurer, kupans höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Carl Braunerhielm

Kupan med lagninga

317365

2015-06-21