Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets andra hälft, stomme i mässing, vit glaskupa med polykrom dekor av figurer, kupans höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Carl Braunerhielm
Kupan med lagninga
317365
2015-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här