Curt Carendi oljemålning

Curt Carendi oljemålning
Curt Carendi oljemålning
Curt Carendi oljemålning
Curt Carendi oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT CARENDI (1905-1971): Flicka med blomma,, signerad Carendi, olja på pannå, 41 x 33 cm

317386

2015-06-21