Otte Sköld litografi

Otte Sköld litografi
Otte Sköld litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): "Odengatan", signerad och daterad Otte S. 51, upplaga om 100 ex, litografi, ca 59x48 cm

317391

2015-06-21