Skål med lock

Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock
Skål med lock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL med lock, porslin, sydostasien, dekor i emaljfärger med figurer, höjd 9 cm

Sprickor, nagg, glasyskador

317405

2015-06-21