Mauritz Widforss akvarell

Mauritz Widforss akvarell
Mauritz Widforss akvarell
Mauritz Widforss akvarell
Mauritz Widforss akvarell

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNNAR MAURITZ WIDFORSS (1879-1934): Fiskebod, signerad o daterad G Widforss 1917, akvarell, ca 46x64 cm

317410

2015-06-20